Особливості отримання ліцензії на прекурсори та наркотичні засоби

Чинна Ліцензія на прекурсори та обіг наркотичних речовин, психотропних засобів, має бути у тих надавачів спеціальної допомоги, які планують подавати пропозиції за установленими пакетами.

До таких пакетів відносять дії, направлені на лікування інсульту, інфаркту міокарда, для надання першої екстреної медичної допомоги, також при проведенні хірургічних операцій, для полегшення симптоматики людини в стаціонарних умовах, сюди входить неонатальна допомога, а також полегшення при пологах. Чинна ліцензія дає можливість лікувати онкологію неологічним методом, виконувати хіміотерапію, лікувати різновиди гематологічних та онкогематологічних патологій, а також проведення стаціонарної психіатричної допомоги.

Якщо в планах є подання пропозицій як мінімум на один із перерахованих пакетів, варто відразу зазначити, що повинна бути ліцензія на ведення господарської діяльності з обігу наркотичних засобів і прекурсорів.

Рішення про видачу такої ліцензії приймається за 10 днів з дня одержання документів та заяви. Порядок видання ліцензії визначено у статті 10-13 закону України.


Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Строительный портал
Добавить комментарий