Обираємо якісний набір інструментів

Обираємо якісний набір інструментів

У кожного хорошого майстра чи автомобіліста повинен бути свій набір інструментів. Ця покупка дасть змогу зремонтувати не одну річ та виправити більшість несправностей. На сучасному ринку інструментів можна знайти таке різноманіття моделей, що задовольнить будь-який смак. З одного боку, великий вибір – це добре, але з іншого, через нього ще важче зробити покупку. Щоб гарантовано зупинитись на підходящому наборі, потрібно знати про його особливості та характеристики. Якраз про них ми вам зараз розкажемо. Існує чотири головних критерії вибору наборів інструментів. Це цільове призначення, кількість одиниць, їхній розмір та матеріал виготовлення. Усі вони залежать від того, які роботи ви будете виконувати. Наприклад, існують спеціалізовані набори для автомобілістів, сантехніків, слюсарів, домашніх майстрів та багато інших.

 

Обираємо якісний набір інструментів 

Розмір одиниць

Залежно від призначення, набір складається із різних елементів. Через це і різні розміри головок та ключів. Обирайте набір інструментів так, щоб у ньому були елементи потрібних розмірів. Наприклад, автомобілісти часто обирають набори із квадратом 3/8, це розмір трищіток та торцювальних головок 8-22 мм. Вони найкраще підійдуть для ремонту легкового автомобіля. Існують ще квадрати з’єднання 1/4, 1/2 та 3/4. Перший – це найменший (4-14 мм), він підходить для робіт з дрібними деталями, 1/2 – це розмір 8-32 мм для гайок та болтів габаритних розмірів. А 3/4 – це найбільший квадрат з’єднання (19-46 мм), його використовують для ремонту сільськогосподарської та військової техніки. Крім головок та трищіток в набори інструментів часто входять гайкові ключі, тому також звертайте увагу на їхні розміри. 

 

 

Обираємо якісний набір інструментів  

Кількість інструментів в наборі

Кількість одиниць – ще одна важлива характеристика. Більшість вважає, що чим їх більше, тим краще. Але це не завжди так. Моделі із великою кількістю одиниць стануть у нагоді хіба професіоналам. Для побутового використання достатньо й показника в 20-40 інструментів. Головне, щоб усі вони були грамотно підібрані. В тому й перевага наборів, адже їх комплектують професіонали, які точно знають, що потрібно класти разом. А купуючи інструменти по одному, ви не завжди придбаєте весь необхідний комплект.  

Матеріал виготовлення

Усі знавці сходяться на думці про, що найкращим матеріалом для таких інструментів є хром-ванадієва сталь. Вона гарантує міцність, тривалу службу та зручність. Більшість сучасних наборів виготовляють саме з цього матеріалу. Але деколи виробники, щоб схитрувати, вказують на упаковці, що усі елементи мають хром-ванадієве покриття. Тобто в їхній основі може бути будь-який неякісний сплав.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Строительный портал
Добавить комментарий